off

l Druk op rode YouTube knop | Woord- en communieviering Harry Piket en Elma Veldboer-Beemsterboer

  “Tot de vader”

  Informatie:

  VoorgangerHarry Piket en Elma Veldboer-Beemsterboer
  Lector:
  Koster:Hans Kok tel. 06-53533705
  Muziek:Dorien, Lia en Regina

  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  Ons gebed wordt gevraagd voor:
  ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer Tesselaar en Rob van Lierop ● Johannes Oudhuis, Cornelia Oudhuis Groen en Simon Oudhuis ● Loek Entes-Karsten en overleden familie ● Overleden familie Entes-Tromp ● Petrus Jozef Kruyer en Elisabeth Johanna Kruyer-Bak ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus ● Simon Johannes Ligthart en Margaretha Maria Ligthart-Stam
  
  Na afloop van deze viering praten we, met een kopje koffie, samen met u over de gevolgen van ons ontslag.