off

l Druk op rode YouTube knop | Woord- en communieviering pastor Theo Vertelman

  Klik om de Livestream te volgen via YouTube

  “Thomas: Twijfel of geloof ?”

  Informatie:

  VoorgangerPastor Theo Vertelman
  Lector:Marieke de Jong
  Koster:Mart Hoogeboom tel. 06-10154915
  Muziek:Sint Caecilia

  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  
  ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jacobus van Schagen en Wil van Schagen, familie Mooij-Pronk en overleden kinderen ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Karsten, Corrie KarstenPronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Margaretha LigthartSchotten en overleden familie ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Bors ● Cor Buter en
  Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra BlankendaalDelis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus