off

Klaas Kruijer

K

laas Kruijer

Klaas Kruijer kwam uit een sterk geslacht, gestart door Piet Kruijer en Guurtje Blankendaal. Hij heeft de respectabele leeftijd van 88 jaar bereikt. Van die 88 jaar is hij bijna 62 jaar getrouwd geweest met Ida Roozendaal. Hij was een zeer sociale man, was betrokken bij de opstartfase van wat nu nog steeds de hardloopronde van Tuitjenhorn is, en de Kerst klaverjasdrive. Ook bij de Aftrap is hij ruim 45 jaar betrokken geweest als administrateur. Bij Hollandia T heeft hij meer dan 25 jaar de jeugd begeleid en hij was meer dan 50 jaar een trouw lid van het Caecilia koor. De zorg voor zijn gezin is altijd belangrijk voor hem geweest, dit heeft hem destijds doen kiezen voor een vaste baan bij het gasbedrijf waardoor hij geen nachtdiensten meer had. Met zijn volkstuintje zorgde hij niet alleen voor het eten op tafel toen de kinderen klein waren maar ook toen ze al lang en breed het huis uit waren. Nooit gingen we de deur uit zonder groenten voor de komende week. Klaas, we zijn dankbaar en blij jou als man en vader te hebben gehad, we zijn net zo trots op jou als jij op ons bent geweest. Dank je wel voor alles wat je ons hebt gebracht, we hebben van je gehouden en van je genoten.