off

Johan Dekker

W

as een man van weinig woorden maar waar hij wel veel over vertelde waren zijn drie grote hobby’s . Zijn werk bij noorderkwartier wat hij 33 jaar heeft gedaan en waar ze zeer tevreden over hem waren. De voetbal in Dirkshorn waar hij de laatste jaren verzorger van het 2e elftal was en hij in September nog een mooi nieuw trainingspak had gekregen en de biljard club op de vrijdag avond. Als hij zich ergens voor inzette dan ging dat ook voor de volle 100%. Ondanks een zware darmoperatie ging het de laatste tijd juist zo goed met Johan. Maar toch kwam daar abrupt een eind aan, wat voor iedereen maar zeker voor zijn vader een grote schok was. Met wat hulp was hij net bezig om zijn huis wat op te knappen en super trots was hij op zijn andere auto. Wat dan ook heel jammer is dat hij er zo kort van heeft kunnen genieten. De enige troost die wij kunnen vinden, is dat wij denken dat je moeder je met open armen daar boven heeft ontvangen.